O MNIE

Nazywam się Magdalena Michalak. Jestem pedagogiem, trenerem emisji głosu, osobą zafascynowaną bogatym światem mowy i wymowy. Fanką ładnie brzmiących, magnetyzujących głosów. Autorką Szafy – książki dla dzieci i dorosłych, pomagającej wyciszyć się przed snem.

Prowadzę warsztaty i szkolenia z emisji głosu, poznając przy tej okazji ciekawych, inspirujących ludzi, od których wiele się uczę. Prowadzę również warsztaty dla rodziców, wspierając ich w codziennych rodzicielskich wyzwaniach.

Jestem mamą sześcioletniej Lilci – dziewczynki, która każdego dnia pokazuje mi piękno oraz złożoność świata dziecka. Dzięki niej bardzo wiele się uczę. Jestem w nieustannej podróży zwanej życiem. Kolejne doświadczenia pomagają mi się rozwijać i żyć w sposób bardziej świadomy. W trakcie 6 lat życia mojej córki zrozumiałam, że w macierzyństwie nie chodzi o bycie perfekcyjną, nieomylną, spiętą mamą. Ważne jest bycie blisko siebie, swoich potrzeb oraz uczuć, które się w nas pojawiają. Jestem ciekawa kolejnych lekcji, które przyniesie mi życie.

Uwielbiam czytać książki (dla małych i dużych) zarówno oczami, jak również wyruszając swoim głosem w dalekie, ciekawe podróże.

W wolnych chwilach relaksuję się ugniatając ciasto i szykując smakowite, owocowe wypieki.

… zostawię na koniec, by móc dzięki nowym doświadczeniom pisać kolejne rozdziały swojego życia.

Zapraszam na bloga, w którym z pasją będę opowiadała o swoich… pasjach.